.

.

100 компјутери/Многу Kraft на кодови хартија Бела и Кафеава мини забелешка Порака картичка Гостин книга Канцелариски Канцеларија училиште материјали 6908

100 компјутери/Многу Kraft на кодови хартија Бела и Кафеава мини забелешка Порака картичка Гостин книга Канцелариски Канцеларија

DEN 216.00
DEN 288.00
-25 %
Количина на стоки


100 компјутери/Многу Kraft хартија Црна картичка DIY Гроздобер порака картичка за честитка Благодарение Подарок покана ознаки 6908
Функција :
Инспирација : Kraftpaper.
Тело Материјал : kraft Хартија.
Боја на каросеријата : 1 стил.
Големина : 5.4*9cm.
Тежина : 1g.
Функција : Поздрав картичка / Подарок / Училиште резерви .
Совет :
1. Ова е 100 парче/многу, со хартија за складирање кутија (не може да се customed).
2. Празно картичка, може да се користи како порака картичка / Покана / Ознака / Подарок.
Имаме нова Верзија : Бела kraft хартија.
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција;
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации :
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
· Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

боја:
Бела хартија, хартија Kraft
Стил:
Мемо Влошки
Лепило Или Не:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Број На Модел На:
memo забелешка
Функција:
Лабава Лист
Магнетизам:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ