.

.

Производство на Сопствен Појас Tensioning клип 6mm,Tensioning Torsion Пролет за на појас ширина 6mm

Производство на Сопствен Појас Tensioning клип 6mm,Tensioning Torsion Пролет за на појас ширина 6mm

DEN 6177.60
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Карактеристики на Сопствен Појас Tensioning клип 6mm,Tensioning Torsion Пролет за на појас ширина 6mm :
Разни видови на Појас Tensioning клип 6mm :
1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,Види,итн
2.Жица со дијаметар : 0.08 mm-10мм. Кориснички
3.Материјали : усвојување на домашни и увезени swc, sus, swp, лесна челик жица, манган челик жица, фосфор бакарна жица, никел-обложено жица, поцинкувана жица, калај е оближена со бакарна жица, никел-обложено челик жица, не-магнетни не 'рѓосувачки челик жица, отпорни на топлина челик жица, дуплекс нерѓосувачки челик жица(отпорен на корозија и топлина отпорни челик жица), бронза, бакар, фосфор бакар,од не' рѓосувачки челик компресија пролет, beryllium бакар. Легиран челик има 60 Si2 MNA, 60 Si2 CRVA, 55 Cr Si.
4.Површински третман : плоча злато, сребрена, бела, црвено жолта, сина, зелена, виолетова, црна, итн., сол спреј тест повеќе од 100 Х Изглед убава и светла.нерѓосувачки челик компресија пролет
5.Квалитет : добра цврстина и отпор со долг животен век,со ROHS,SGS,Дофат, Бирото,Veritas стандард. 2.Производ Покажува :
Обичај Појас Tensioning клип 6mm,Tensioning Torsion Пролет за на појас ширина 6mm
Други Сопствени Појас Tensioning клип 6mm,Tensioning Torsion Пролет за на појас ширина 6mm
4.Фабриката Проток :
5.Фабриката Сертификати
6.Плаќање Merthods
7.Finewe е Клиенти :
8.Контакт со нас на :
Следниве детали се бара за цитат : Цртеж или примерок ќе биде многу apprecaited ако може да се porvide. Plz се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Оптоварување Тип:
Torsion
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14060
is_customized:
Yes
Стил:
Појас Tensioning клип 6mm
Употреба:
Појас Tensioning клип 6mm
Жица со дијаметар:
0.8 mm
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
Појас Tensioning цип 6mm
Заврши:
N/A
ОЕМ:
Добредојде
Материјал:
Нерѓосувачки челик 302,304,316
Должина:
10mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ