.

.

Мода Возење Поларизирани Очила За Сонце Машки Возачот Сонце Очила За Мажи Познатиот Бренд Дизајнер Eyewear Oculos Lunette

Мода Возење Поларизирани Очила За Сонце Машки Возачот Сонце Очила За Мажи Познатиот Бренд Дизајнер Eyewear Oculos Lunette

DEN 312.00
DEN 600.96
-48 %
Количина на стоки


Леќи Материјал:
Поликарбонат
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
39mm
Број На Модел На:
GM002
Леќа Ширина:
68mm
Стил:
правоаголник
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
xinfeite
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400 Заштита
Рамка Материјал:
Метал
погоден за лицето форма:
Круг ,Долго , Плоштад , Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење,Забава,На Патување, На Шопинг, На Подарок
Зборови За Пребарување:
очила за сонце мажите поларизирана
Шпански зборови:
Gafas de sol hombre polarizadas marca
Франција зборови:
lunettes де soleil homme
Португалски Зборови:
Oculos de sol masculino polarizado 2017
R

Тие исто така купуваат со овој производ