.

.

AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ ОПЕЛ VECTRA Б FRONTERA Б 1995-2003 V5 КОМПРЕСОР 1854067 8417302 550066 1135157 30224610 1854079 01135292

AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ ОПЕЛ VECTRA Б FRONTERA Б 1995-2003 V5 КОМПРЕСОР 1854067 8417302 550066 1135157 30224610 1854079 01135292

DEN 6672.00
Количина на стоки


За автомобил ac компресор За Автомобил "опел" VECTRA Б FRONTERA Б 1995-2003
Детали Точка БР. Г. ЅИД-OP-002 Име на Модел G. W.-V5-6 PK-124 Компресор Тип V5 AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител НА АВТОМОБИЛИ "ОПЕЛ" КОМПРЕСОР Pully Дијаметар 124/119mm Жлебови PV6 Оценет Напон(V) 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) 1994-2003 Година Апликација
ЗА АВТОМОБИЛ "ОПЕЛ" Vectra Б (03'-95')
ЗА АВТОМОБИЛ "ОПЕЛ" Frontera Б 2,2 ТД (98'-02')
ЗА АВТОМОБИЛ "ОПЕЛ" Омега Б 2,0 DTI 16 V (97'-00')
ЗА АВТОМОБИЛ "ОПЕЛ" Vectra НА 2000 GT 16 V4x4(90'-95")
ЗА АВТОМОБИЛ Vauxh Vectra (00'-95)
ЗА АВТОМОБИЛ Saab 9.3 2,2 Ti D (00'-02')
Фиат Saab ОЕМ БР.
1854067 1854079 1854083 1854091 1854095 1854099
1854104 1854106 1854142 1854144 6854039 1135324
1135240 1135247 1135292 1135294 1135302 1135308
1135322 24427890 9135157 9196954 TSP0155145 8 FK35
1102-001 32021 68203 67203 699102 3700 K279
8880100025 1854048
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
25cm
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
G. W.-V5-6PK-119
Објектот Ширина:
26cm
Автомобил Производител:
Опел
Година:
1995-2003
Специјални Функции:
авто клима компресорот за автомобил
Објектот Должина:
28cm
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
7.5kg
квалитет:
Прва Класа
Автомобил Производител:
За Автомобил Опел
Pully Дијаметар:
124/119mm
Жлебови:
PV6
Номинална Напон:
12v
боја:
Сребро.
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ ОПЕЛ VECTRA Б Б FRONTERA
ОЕМ Бр.:
1854067 8417302 550066 1135157 30224610 1854079 - 01135292
Боја Име:
Сребро.
испорака:
брза испорака
R

Тие исто така купуваат со овој производ