.

.

Gerryda 761 мода часовници кварц,брада & стакло дизајн dial цртан филм тип,ПВЦ кожа бенд,Црна плоча случај се грижиме за млад човек

Gerryda 761 мода часовници кварц,брада & стакло дизајн dial цртан филм тип,ПВЦ кожа бенд,Црна плоча случај се грижиме за млад

DEN 124.80
Количина на стоки


Објектот Спецификите
Предмет Тип : Кожа бенд часовници
Место на Потекло : Кина (Копно)
Dial прозорец Материјал Тип : Стакло
Движење : Кварц
Пол : Lady
Состојба : Нова без ознаки
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : Алуминиумски
Случај Материјал : Алуминиумски
Случај облик : Тркалезна форма
Бендот ширина : 20mm
Бендот должина : 21mm
Dial Dialmeter : 41mm
Опис На Производот : Превозот Политика :
Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или e-пакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS/DHL/ТНТ да се испрати.ве молиме овозможи 10-22days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или помал данок врз увозот, ние ќе прогласи стоки како "подарок", со пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се случи на купувачот е задолжен
На Дознака :
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена, но не вклучуваат лични штета. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.Ако неисправни сосема е наша грешка, ние ќе го плати превозот.Некои земји превозот бесплатно е многу скапо и некое време се направи нас не вреди да се плати за да се брод ги врати.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да ги испрати назад до нас.
2. Ако замени не се достапни, рефундирање ќе се направи за вас.
Повратни информации :
Вашиот задоволителен е клуч за нашиот успех во бизнисот.Ако сте задоволни со производи ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ,ако имате било каков проблем или не се задоволни со нив ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ,ние ќе одговор во рок од 24 часа и да ја поправите проблем .
За нас :
Ние сме семејство во сопственост на бизнис се вклучат во производство/на големо и продажба.Нашето семејство може производство монистра и модни часовници во нашата фабрика.Ве молиме контактирајте со нас за фабрика цена, ако ви се веледрогерија.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови (понеделник до петок).
Нашите работно време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
G761
Бренд Име:
GERRYDA
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
21cm
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Функција:
Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Со:
20мм до 29mm
Кутии & Случаи Материјал:
Polybag
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Легура
Dial Екранот:
Аналогни
R

Тие исто така купуваат со овој производ