.

.

Бесплатен Превозот Топче За Голф Облик На Топче За Голф Маркер & Шапка Клип, Голф Додатоци,Голф Промотивни Gilf Трговија На Големо Цена

Бесплатен Превозот Топче За Голф Облик На Топче За Голф Маркер & Шапка Клип, Голф Додатоци,Голф Промотивни Gilf Трговија На Големо

DEN 380.00
DEN 475.20
-20 %
Количина на стоки

Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Пакет информации :
1*сина топче за голф маркер со капа клип
1*жолта топче за голф маркер со капа клип
1*бело топче за голф маркер со капа клип
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Магнетни топката маркер способен за лепење на метална плоча или други метали. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ние Брод на Светот, освен Кина. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.
Зошто купи од нас??
Фабриката на продажба, најдобар квалитет и конкурентна цена!
добро проверете секој Производ пред брод надвор!
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
Високо квалитетни алуминиумски материјал. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Метална плоча со клип може лесно да се закачите на шапка, стакло, појас. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2., Улица, Град, Регион и држава. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние прифаќаме Alipay,И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Топката маркер се направи за совршен рекорд на точно каде што топката лаги. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно, Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Број На Модел На:
c259
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ