.

.

Редок Кинески бакар ѕвона стариот музичка група, ударни инструменти,Кинески антички текст,бесплатен превозот

Редок Кинески бакар ѕвона стариот музичка група, ударни инструменти,Кинески антички текст,бесплатен превозот

DEN 1958.00
DEN 2387.52
-18 %
Количина на стоки


Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Тоа е многу ретка и својот занает резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа е, исто така, е симбол на среќа и задоволство. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. Тоа има многу голема колекција вредност. Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Со среќа!

Тема:
самовила
Бренд Име:
edmoogrel
Регионален Функција:
Кина
Големина:
38*24.5 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ