.

.

20 парчиња/многу Стара шик Headband фото проп

20 парчиња/многу Стара шик Headband фото проп

DEN 1433.00
DEN 1814.40
-21 %
Количина на стоки

Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
2, Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот . Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Цвеќе не може да биде симната од headbands . Ви благодариме за вашето разбирање. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна . оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Headband големина : 4 * 36-37 cm ( 1.
EMS : 6-12 дена пристигна .
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Answer : ___________________________ Note : 1 , цвеќињата се во прилог на headbands со лепак . За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.5" * 14" )
Карактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои .
Многу ви благодариме за вашето купување!
. Цвет : Ткаенина
Бои : 10 Бои како сликата .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . На тежина и големина се само за вашиот референца .
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Големина : цвет должина : околу 4,3 "(11 cm).
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .Овие трошоци се на купувачот одговорност. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека . Сите бои се предмет на реалните предмети . Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Пакување :
1.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
100% Нови
Материјал : Headband : еластична + крпа . За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
FD105
Тип На Објект:
Headwear
боја:
10 бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ