.

.

Бесплатен превозот Мода топла продаде природни sodalite камен неправилни форма шарм pendant за накит одлуки 100pcs/многу големо

Бесплатен превозот Мода топла продаде природни sodalite камен неправилни форма шарм pendant за накит одлуки 100pcs/многу големо

DEN 929.00
DEN 1032.00
-10 %
Количина на стоки


Камен Големина : 10-20mm*18-25мм
Материјал : sodalite камен
MOQ : 100 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
fanren
Обликотшема:
Нередовните
R

Тие исто така купуваат со овој производ