.

.

LED Базен Светлина 27W(9*3W) RGB PAR56 12V ПРЕДВОДЕНА Подводни Базен Светилка Со Далечински Управувач Отворено Осветлување Бесплатен Превозот

LED Базен Светлина 27W(9*3W) RGB PAR56 12V ПРЕДВОДЕНА Подводни Базен Светилка Со Далечински Управувач Отворено Осветлување Бесплатен

DEN 3590.00
DEN 4224.00
-15 %
Количина на стоки

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Излезна Моќност : 27 W
3.00 /парче
led rgb базен 12v лер подводни светилки 558 led 40w мулти-боја на ѕидот монтирани Содржи далечинскиот управувач Бесплатен превозот САД$ 130. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.И одговор на вашите повратни информации на.p
Answer : ___________________________ Note :
1,производ само може да се користи во подводниот ,кои не можат да се испитаат или да се користат до бидете сигурни дека за да се инсталира на водоотпорен светилки и фенери,инаку лесно да се предизвика штета на висока температура. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Материјал : стакло
Превозот методи :
Ако сте од САД,ќе испрати ЕМС или DHL,само да потрае околу 10 работен ден,
Ако сте од друга земја,ние ќе ја испрати на пратката од страна на регистрирани Воздухопловната од страна на поштата,
Ќе биде потребно повеќе време,ви благодариме
Услуга :
Ставката што сте ја купиле има 7 дена пари назад, 14 дена размена и една година поправка на гаранција.00 /парче
Фабриката за директна продажба 27 W RGB Par 56 лер подводни светилки базен светлина 9*(3 W)компјутери led,бесплатен превозот
Спецификации :
1. Прозрачна Флукс : 1900 LM
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Секоја наплата или замена ќе биде направен по returnned објект пристигне нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.00 /парче
Фабриката за директна продажба Единствена Боја на 25 W вградени led базен светлина 25 W*(350pcs) подводни led базен светлина US$ 135.00 /парче
Фабриката за директна продажба Единствена Боја на 25 W вградени led базен светлина 25 W*(354pcs) подводни led базен светлина US$ 138. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Враќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Емитуваат Боја : RGB
5 . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен.

Емитуваат Боја:
Променливи
Wattage:
21-30W
Тип На Објект:
Подводни Светилки
Примена:
Базен
Број На Модел На:
МК-led ip68
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
LUALS
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Карактеристики:
12v лер подводни светилки
Гаранција:
1 години
Led количина:
9*(3W)Компјутери
димензија:
178*114mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ