.

.

оска cvd покрие универзална заеднички покритие одговара за LOSI 5IVE-Т

оска cvd покрие универзална заеднички покритие одговара за LOSI 5IVE-Т

DEN 720.00
Количина на стоки


Објект :
оска cvd покрие универзална заеднички покритие одговара за LOSI 5 IVE-Т
Слика :
Повратни информации :
Ако имате примено на производи во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Ве молиме да не даде негативно преглед пред да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне да го реши секој проблем.
Производи :
Ние се најмоќните и искусни РК и РК делови продавачот, ако не се најде на производи што сакате, на нашата веб страница, ве молиме кажете ни и ние ќе провери за вас.
Превозот :
Нормално, ние ќе брод на цел од страна на Кина Пост за вас. Ако e-пакет, ние ќе ја испрати преку e-пакет да ви помогне да добиете цел на soonest. Ако имате било какви посебни барања во врска со пратката, ве молиме да ни каже.
Соработка :
Распределба на соработка е добредојдена.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ