.

.

Жакард Завеси Везени Voile Завесата На Прозорецот Модерна Дневна Соба И Балкон, Кујна Tulle Завеси Чиста Ткаенини X369 #30

Жакард Завеси Везени Voile Завесата На Прозорецот Модерна Дневна Соба И Балкон, Кујна Tulle Завеси Чиста Ткаенини X369 30

DEN 647.00
DEN 951.84
-32 %
Количина на стоки


Опис На Производот
-
1. Обработка :
2. На стр ориз е само за Едно Парче на завесата (не е достапно) . Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.
3. W= Ширина, H= Висина, Grommet Врвот= Прстен Процес.
4. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback .
5. Ве молиме овозможи 5-10cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење.
6. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од боја прикажано на фотографијата.
7. Максималната висина на завесата е 270cm. Висина на завесата е 260cm откако ќе бидат обработени( особено род џеб процес) . Ако сакате висина од помалку од 270cm, можете да оставите порака под цел. Ако не ви остави порака, ние само ќе ви испрати 265cm висока( Според дадена големина како референтен стандард за големината на завеси ).
8. Нема Процес на Материјални средства ќе не процес вашиот завеса(не вклучувајќи шиење работ, само ткаенини без третман).Ве молиме да знаат тоа.
Производот Се Покаже

С Е П

П : Како да го потврди големина на завеса?
А : ве Молиме видете на следната слика.
П : што Е цената на едно парче или две парчиња завеса?
A : Цената е за Едно Парче завеса.
Ако ви требаат две парчиња, ве молиме изберете Количество 2 кога ќе го поставите цел.
П : Дали цената вклучува завеса додаток?
A : Нема. Цената НЕ вклучува завеса род, железнички, чипка, монистра и завеса tieback.
П : Може да прилагодите големина за мене?
A : Да, можам. Ако имате посебни барање за големината, ве молиме контактирајте со нас или
оставете порака кога ќе нарачате.
П : Што е значењето на Преработка?
А : ве Молиме видете на следната слика.
П : Како да се мијат завеса?
A : Можете да се мијат завеса од страна на рака, тивко се со ладна вода.
Ве молиме не го мијат завеса од Машина!!!
П : сакам да полите од мене во мојата земја. Дали имате суровина?
A : Да, јас не. Ако ви треба Суровини , ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
W300CM X H260CM, W200CM X H260CM, W500CM X H260CM, W100CM X H260CM, W150CM X H260CM, W250CM X H260CM, W350CM X H260CM, W400CM X H260CM, W450CM X H260CM
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Без Процес, Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Употреба:
Кафе,Дома,Хотел
Стил:
Пастирски
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Извезена
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип:
tulle
Бренд Име:
Tiyana
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Број На Модел На:
Дома декорација
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
R

Тие исто така купуваат со овој производ