.

.

LeJIn Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставите Повик Носат Новородено Бебе Пролет, Есен во Памук, Плетени

LeJIn Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставите Повик Носат Новородено Бебе Пролет, Есен во Памук, Плетени

DEN 576.00
Количина на стоки


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред вас се подготвени да ја напуштат негативни повратни информации. Високо го цениме вашиот соработка!
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за тоа. Откако ќе добиете предмети, ние ќе го промени и да го испрати во потрага по некои детали.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е од исклучително значење .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
За Le Jin
"Le Jin" е во сопственост на Tak Kwong Плетење Производство Фабриката.
Многу клиенти низ целиот свет доаѓаат за да ја посетите нашата фабрика и се договараат дополнително бизнис. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Нашата фабрика стана зрела претпријатие на интегриран Облека Производство, Ткаење и Печатење по многу години на развој. Ако објектите се оштетени или загубени за време на врати период, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе им даде целосна наплата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Сите ткаенини се главно од 100% Памук, Плетени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба и мечка такси превозот на предмети вратени. Нашата компанија цели се задоволството на клиентите, пристапноста на нашиот бренд, создавање на препознатлив бренд идентитет и развој на глобалниот пазар.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со оставање онлајн порака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на инспекцискиот ефикасност на производот. Во нашата фабрика, ние се даде приоритет на квалитетот на производот, иновации и услуги на клиентите.
Се враќа
Ние ќе ви вратат во рок од 15 дена откако ќе го добиете предмети за било каква причина. База на повеќе од 40 години искуство , ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи до нашите клиенти. За купувачите кои исклучително загриженост во врска со боја и не може да се прифати хроматските аберации, ве молиме да не го прават нарачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги. Нашиот производ категорија ги вклучува : Бебе Romper, Бебе Подарок Пакет, Бебе Сет, да се Облекува, Вреќа за Спиење, Спиење во Собата, Лигавче, Bernat, Децата Секојдневен Кошула, Децата Homewear, детска Облека, за Мажи & Жени е Плетени Homewear, Рекламира Носат, Рекреација Спортска Облека, Т-Маица, итн. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1-месец слободна замена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
10307
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал Состав:
Памук
Сезоната:
Пролетта;Есен;
боја:
Сина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
целосна ракав
R

Тие исто така купуваат со овој производ