.

.

90x300mm IP65 ЛЕД НАГОРЕ и Надолу надворешниот Ѕид Светилка,градината светилка, со 2pcs E27 2 x 3W светлина LWL-A-501

90x300mm IP65 ЛЕД НАГОРЕ и Надолу надворешниот Ѕид Светилка,градината светилка, со 2pcs E27 2 x 3W светлина LWL-A-501

DEN 2074.00
DEN 2304.00
-10 %
Количина на стоки


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување цел ?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка,Aliexpress, Зачувам,Pay Pal,Western Union,Т/Т.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот.
Гаранција & Гаранција
12 месеци Гаранција . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Земјите како што се следниве : сад,Велика Британија;Австралија; Brazil;Canada;Italy;Turkey;Spain;Malaysia;France;Russia;Sweden;New Zealand;Norway;Switzerland;Japan;Thailand;Ireland;Israel;Belgium;Poland;Јужна Кореја;Австрија;Германија;Данска;Сингапур.
Отворено LED НАГОРЕ и Надолу Ѕид Светлина со 2pcs E26 или 2 парчиња E27 LED светлото на рефлекторите, секоја предводена место светло може да биде 3 W, 5 W,7 W
Ова е LWL-A-501 параметар Продажба Страница
LED извор на Светлина е 2 x 3 W LED
Други отворено водоотпорен IP65 НАГОРЕ и Надолу светлина ѕид led светилка detailes подолу.Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Други Земји и пакет над 2kg,купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Враќање & Наплата
1. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Имаш 5 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Предмети се испраќаат од Кина Aimail,постигнување најмногу од counries во рок од 10 до 20 работни дена.
Ако предмети е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите неисправни предмети. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е големопродажните цени ?
A : ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобри цени. Димензија(mm) LED Извор Приклучок за Внесување Volt Вати Лумен Боја Temp Dimmable LWL-A-501 90(D)x300(L) 2 x 3 W E26/E27 AC120/220 V 6 W 480lm 3000 K/6000 K Не LWL-A-502 110(D)x300(L) 2 x 5 W E26/E27 AC120/220 V 10 W 800lm 3000 K/6000 K Не LWL-A-503 150(D)x450(L) 2 x 7 W E26/E27 AC120/220 V 14 W 1100lm 3000 K/6000 K Не
Дел Нема Детални Димензија
Превозот
Ние брод на светот,освен APO/FPO.
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
П : дали постои следење на број на мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Абажур Боја:
Црна, Сива
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
JIAKMJ
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
нагоре и надолу светилка ѕид
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
2
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V,90-260V
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Црна,Светло Сива
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
LWL-A-501
Примена:
балкон
Извор На Светлина:
2 парчиња e27 led светлото на рефлекторите
R

Тие исто така купуваат со овој производ