.

.

(10pcs/многу) 20W 5.6 К ohm +/-5% Хоризонтална цемент отпорник / 20W 5K6J ohm 5% Цемент отпор / 20W 5.6 KRJ Керамички отпорник

(10pcs/многу) 20W 5.6 К ohm +/-5% Хоризонтална цемент отпорник / 20W 5K6J ohm 5% Цемент отпор / 20W 5.6 KRJ Керамички отпорник

DEN 378.24
Количина на стоки


(10pcs/многу) 20 W 5.6 К ohm +/-5% Хоризонтална цемент отпорник / 20 W 5 K6 J ohm 5% Цемент отпор / 20 W 5.6 KRJ Керамички отпорник

Тип:
Други
is_customized:
Yes
Материјал:
Карбид
R

Тие исто така купуваат со овој производ