.

.

0351500200 CONN HSG PLUG 2POS 6.20 MM NAT 35150-0200 MOLEX Конектори Терминали куќишта нови и оригинални делови

0351500200 CONN HSG PLUG 2POS 6.20 MM NAT 35150-0200 MOLEX Конектори Терминали куќишта нови и оригинални делови

DEN 4080.00
Количина на стоки


Дел NO : 0351500200(35150-0200)
Бренд : MOLEX
MOQ : 500 PCS

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
0351500200
R

Тие исто така купуваат со овој производ