.

.

СТР-810 CL-811 Мастило Кертриџ За Canon СТР 810 CL 811 pg810 PIXMA iP2770 iP2772 MX328 MX338 MX347 MX357 MP237 MP245 MP258 MP268

СТР-810 CL-811 Мастило Кертриџ За Canon СТР 810 CL 811 pg810 PIXMA iP2770 iP2772 MX328 MX338 MX347 MX357 MP237 MP245 MP258 MP268

DEN 1487.52
Количина на стоки

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 15days Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
СТР-810 CL-811 Мастило Кертриџ За Canon СТР 810 CL 811 pg810 PIXMA i P2770 i P2772 MX328 MX338 MX347 MX357 MP237 MP245 MP258 MP268
Пакет Содржина :
1 PC За Canon СТР-810 Црно Мастило Кертриџ 1 PC За Canon CL-811 Три-Боја на Мастило Кертриџ
Пакување Тип :
• Бела кутија за пакување
Printer model :
за Канон принтер i P2770, i P2772
за Канон принтер MP237, MP245, MP258, MP268, MP276, MP287, MP486, MP496, MP497
за Канон принтер MX328, MX338, MX347, MX357, MX366, MX416, MX426
Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ако има било какви прашања и онлајн контактирајте со нас или е-маил за нас .

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
За Canon СТР-810 CL-811
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
КОЛИЧИНА:
2 парчиња
за canon ip2770 мастило:
за canon ip2770
печатач за canon ip2770:
компатибилен кертриџ за canon ip2770
mx338:
мастило кертриџ за canon pixma ip2772
за canon pixma mp245:
за canon mp237 кертриџ
за canon mp258 мастило:
кертриџ печатач за canon mp258
Модел:
PIXMA iP2770 iP2772 MX328 MX338 MX347
Модел На Печатач:
MX357 MP237 MP245 MP258 MP268
R

Тие исто така купуваат со овој производ