.

.

4pcs CY18A дрвен мебел фабрика линија за производство Топката трансфер единица,CY-18A 20kgs / 25kgs вчитување капацитет Ahcell топката рициново

4pcs CY18A дрвен мебел фабрика линија за производство Топката трансфер единица,CY-18A 20kgs / 25kgs вчитување капацитет Ahcell

DEN 153.60
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$9.5 /10pcs
$17.67 /10pcs
$15.9 /5pcs
$1.45 /4pcs
$3.75 /4pcs
$0.88 /peice
$7 /8pcs
wy-приклучок-крај
Ве молиме Имајте во предвид : топката единица е наменет да биде инсталиран главната топката нагоре. Ако тоа е завртена надолу, тоа често води до главната топката заглавени, исто така, возен не е сосема мазна како нагоре, ова не е голем квалитет проблем.
18mm Топката трансфер единица,20kgs / 25kgs вчитување капацитет
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Големина:
Steel Ball
Тип:
Мебел Рициново
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
КИП 18A
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Јаглероден Челик
Главната Топката Големина:
18mm, 3/4
Вчитување капацитет:
20kgs
Beaking капацитет:
25kgs
Нето тежина:
0.06 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
18mm 20kgs капацитет евтини единица
DIY Материјали:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ