.

.

HIWIN MGNR 750mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 750mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2568.00
Количина на стоки


- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.Trademanager : cn1000485769 2. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ