.

.

Промоција на продажба на ажурирани 3400w вода за производство на електрична инсталација едно време формирање ѕид grooving слот машина со 11pc ножеви

Промоција на продажба на ажурирани 3400w вода за производство на електрична инсталација едно време формирање ѕид grooving слот

DEN 13872.00
Количина на стоки


Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Примена :
3400w излезна направете го тоа лесно за да слот тули,paver,бетон и тула,бетон,mable,плочки и др.
Опис на производот :
2016 година нови постојано напојување постојана брзина 3400w индустриски квалитет инсталација на вода формирање бетонски ѕид слот машина со 11pcs посебни slotting ножеви како подарок
Спецификации, како следново :
Номинална Моќност : 3400w
Макс Powr : 4900w
Нема вчитување на ротација : 900rpm
Номинална Volt : 220 V
N. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Број На Модел На:
GP5200
Wattage:
2000-3999W
Сечилото Дијаметар:
100-127MM
Примена:
Камен Видов
Не-Оптоварување Брзина:
1200rpm
Номинална Влезна Моќност:
3400W
Извор На Енергија:
AC
Max. Сечење Длабочина:
25-40mm
Видов Тип:
Кружни Пили
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Димензии:
45*30*30
Номинална Напон:
220v
Max. Сечење Ширина:
20-50ММ
Тежина:
8KGS
Фреквенција:
50/60Hz
Објектот:
ѕидот grooving слот машина
Излезна моќност:
3400W
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Номинална Напон:
220/240v
Не-Оптоварување Брзина:
900RPM
R

Тие исто така купуваат со овој производ