.

.

2018 Стомак Танц Костим 3 Слики Блуза Градник Врвот&панталони&шамија Појас 12 Бои

2018 Стомак Танц Костим 3 Слики Блуза Градник Врвот&панталони&шамија Појас 12 Бои

DEN 1615.00
DEN 1718.40
-6 %
Количина на стоки


Нова Секси Стомак Танц Костим 2 Слики Градник&Појас 34 B/C 36 B/C 38 B/C 40 B/C 13 Бои US$ 45.09 /парче
Нова секси Стомак Танц Костим за Перформанси Фустан Долго Здолниште 8 бои US$ 51.29 /парче
Нови Стомак Танц Костим Племенски Облека 2 Слики Градник & Појас 32-34 B/C 2 бои US$ 46.09 /парче
Нови Стомак Танц Костим 2 Слики Градник&Појас 34 B/C 36 B/C 38 B/C без Здолниште 4 Бои US$ 52.09 /парче
Нова Секси Стомак Танц Костим 2 Слики Градник&Појас 34 B/C 36 B/C 38 B/C 10 Бои US$ 41.95 /парче
Професионални Стомак Танц Костим 2 Слики Градник Врвот&Здолниште 34 A/Б 36 A/Б 38 A/Б 12 Боја US$ 44.95 /парче
НОВИ Професионални Стомак Танц Костим Изида Крилја (без стап) 9 бои US$ 22.05 /парче
Нов Стил Професионални Стомак Танц проѕирна ткаенина изида крилја Златна боја US$ 22.05 /парче
Нови Стомак Танц Костим 3 Слики Блуза Градник Врвот&Панталони&Шамија Појас 12 бои Опис на Производот 11 Бои на располагање сега : Црна,Бела, Црвена, Темно розова, Розова, Кралска сина, Светло сина, Виолетова, Жолта, orane, Зелена . ве молиме изберете нив, кога ќе се освои. Вклучувајќи : 1pcs врвот, 1pcs панталони, 1pcs Појас , нема со другите Врвни : Материјал : chiffon со Шарени монистра. Состојба : Brand New од страна на рачно изработени професионални стомак танц градник. Големина : една големина одговара на сите (32 A-36 C). Панталони : Материјал : Chiffon со Злато sequins рабови. Состојба : Нова Големина : една големина одговара на сите. Еластичен Корселе : одговара 23.6-36.6 инчен(60-93cm) Должина : 35.4 инчен(90cm) Појас lenght : 60inch/150cm тоа е само за врвот градник&панталони&Појас,а не со другите. Ве молиме проверете ја големината многу внимателни пред да конкурираат!

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Број На Модел На:
Д-Р-DP50042
Материјал:
Rayon
R

Тие исто така купуваат со овој производ