.

.

Моден Бесплатен Превозот Ѕвезда Месечината Крстот CZ Кристално Сребро Хривнија Coeur Cranio Љубители Мушка Шарм за Свадба Изјава Деца S072

Моден Бесплатен Превозот Ѕвезда Месечината Крстот CZ Кристално Сребро Хривнија Coeur Cranio Љубители Мушка Шарм за Свадба Изјава

DEN 313.00
DEN 418.08
-25 %
Количина на стоки


Моден Бесплатен Превозот Ѕвезда Месечината Крстот CZ Кристално Сребро Хривнија Coeur Cranio Љубители Мушка Шарм за Свадба Изјава Деца S072

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
S072
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Функција:
Нараквици
Компатибилност:
Нараквици
Функција:
Погодна за накит, булчински партија подароци роденденски подарок
Еколошки Стандарди:
Фино Позлатен Никел слободни доведе слободни еколошки материјал
Пакување:
OPP вреќа и organza торба
Објектот Состојба:
Униформа, без Ознаки од пушите домашно милениче-free home
камен боја:
Бела
Должина:
19cm
Главниот Камен Големина:
4mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ