.

.

Qianxiu Пижами За Парови Sleepwear О-вратот Повик за Мрачно Жените Pajama Поставите Дневна носат

Qianxiu Пижами За Парови Sleepwear О-вратот Повик за Мрачно Жените Pajama Поставите Дневна носат

DEN 845.00
DEN 1657.44
-49 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде.
Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! Големина Информации За Жени Азија Големина на Градите/Биста Половината продолжен Хип Облека должина Панталони должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 84 33.07 52 20.47 92 36.22 62 24.41 93 36.61 L 88 34.65 56 22.05 96 37.80 64 25.20 95 37.40 XL 92 36.22 60 23.62 100 39.37 66 25.98 97 38.19 XXL 96 37.80 64 25.20 104 40.94 68 26.77 99 38.98 Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 45 50 55 60 65 70 75 Висина
cms 155 M M L L XL / / 5'1" Висина
нозете 160 M M L L XL XL / 5'3" 165 L L L XL XL XL XXL 5'5" 170 XL XL XL XL XL XXL XXL 5'7" 175 XL XL XL XL XXL XXL XXL 5'9" Тежина кг 99 110 121 132 143 154 165 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме за купување !
Јака Класичен О-Вратот дизајн,копче за декорација,fashion & едноставна.
Детали Копчето декорација,двојно бод за шиење.
изработка Двојна автомобил линија четири - pin технологија за да се избегне деформација,Природно спојување.
Половината Еластичен појас дизајн,таписерии изработка,едноставна удобно.

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
1308
Материјал:
Модални,Памук
Бренд Име:
Qianxiu
Материјал Состав:
50%Modal45.5%Cotton4.5%Spandex
Должина:
Full Length
Сезоната:
Пролет
R

Тие исто така купуваат со овој производ