.

.

4pcs CY8H 8мм 5/16 голема топка минијатурни Топката трансфер единица, 3kg-5kg вчитување капацитет CY-8H мали префрлување на топката имајќи единица

4pcs CY8H 8мм 5/16 голема топка минијатурни Топката трансфер единица, 3kg-5kg вчитување капацитет CY-8H мали префрлување на топката

DEN 137.28
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$9.5 /10pcs
$17.67 /10pcs
$15.9 /5pcs
$1.45 /4pcs
$3.75 /4pcs
$0.88 /peice
$7 /8pcs
wy-приклучок-крај
8мм Топката трансфер единица, 3kg вчитување капацитет,CY-8 H мали префрлување на топката имајќи единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CY8H
Бренд Име:
AHCELL
Материјал:
Јаглероден Челик
Главната Топката Големина:
8мм, 5/16' инчен
Препорачан капацитет вчитување:
3KG
Max. вчитување капацитет:
5kgs
R

Тие исто така купуваат со овој производ