.

.

Бесплатен превозот,0.01 mm Микроскоп Фаза Микрометар /цел микрометар / Микроскоп Калибрација Slide

Бесплатен превозот,0.01 mm Микроскоп Фаза Микрометар /цел микрометар / Микроскоп Калибрација Slide

DEN 477.60
Количина на стоки


Ние снабдување со многу професионални микроскоп и компоненти за Микро светот ги користат, и најдобрите медицински светлата & loupes за Лекарите погодност за користење.01mm оваа калибрација слајд спакувани во бела компактен safeshipment Голема кутија за Calibrating Вашиот Микроскоп или Микроскоп Камера Reticles
Топла продажба , Одлична микроскоп Фаза Микрометар со 0.
Добредојдени сте да се понуди на нашата Продавница! - Топла продажба Одлична Професионален производ
Наддавање цена, со исклучок на увоз даночни во вашиот локален сајт : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Микроскоп Фаза Микрометар Калибрација Слајд широко се користат за Микроскоп
тоа е широко се користат за микроскопа Clibration проверка Фаза Микрометар Слајд големина : 25мм*75mm X владетел 1mm/100 Div. Фабрика со 20 години и 9 години извоз искуство
2.

Материјал:
Пластични
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
MM001
Drawtube:
микроскоп микрометар
Теорија:
микроскоп микрометар
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина
Теорија:
микрометар
Модел 1:
0.01 mm X владетел цел микрометар
Слајд Големина:
25мм*75mm
Пакување:
компактен бела кутија со сунѓер
is_customized:
Yes
Зголемување На Односот На:
микрометар
R

Тие исто така купуваат со овој производ