.

.

Оригиналниот HKPAM Глобалната Бесплатен Превозот SOIC8 SOP8 Флеш Клип / Тест Клип за USB universala Progrmmer bios-от/24/25/93

Оригиналниот HKPAM Глобалната Бесплатен Превозот SOIC8 SOP8 Флеш Клип / Тест Клип за USB universala Progrmmer bios-от/24/25/93

DEN 2072.00
DEN 2301.60
-10 %
Количина на стоки


2) Сите вратени предмети ТРЕБА ДА БИДАТ во оригинално пакување и ТРЕБА ДА ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање.
1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Оригиналниот HKPAM Глобалната Бесплатен Превозот SOIC8 SOP8 Флеш Клип / Тест Клип за USB universala Progrmmer bios-от/24/25/93
Здраво,драги пријатели,добредојдовте во мојата продавница!
Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5-ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5-ти Февруари.
3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days., ве молиме почекајте трпеливо ако изразат брзина бавно случајно : )
5)ако ви се допаѓа да се избере HK пост,Aramex,или Sglogistics, ве молиме контактирајте ме,превозот надомест треба да се биде различен,
јас ќе се прилагоди на плаќање за вас.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект,
но, понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
1) Драг пријател,ве молиме имајте во предвид дека ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2)Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ви благодариме за разбирањето!
Имаат одлично време за шопинг!.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ СМЕ во МОЖНОСТ ДА ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Секој објект е тестиран пред да го испратите на нашите клиенти за да бидете сигурни дека тоа може да биде оперативен во добра состојба,
во, за жал, вие не добиваат целосна товар или добар квалитет на производот, не грижете се, ме контактира што поскоро,
ние ќе дознаете проблемот, ги реши за вас, ако тоа е наша грешка, ние ќе преземе соодветни мерки, целосна наплата,
или да испраќате нови товари за вас.

моќност:
W
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
V
Име На Модел:
soic8 sop8
Објектот Ширина:
5cm
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
5cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Тежина:
0.05kg
Гаранција:
1 година
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
боја:
Сина
Трговија на големо:
Поддршка
поддршка на автомобили:
голем број на автомобили
Попуст:
ова е најдобро промоција цена
ако ви треба голема количина:
ве молиме контактирајте ме
Производство Област:
Германија
DHL ЕМС Fedex Aramex HKPAM CNPAM...:
факултативна
R

Тие исто така купуваат со овој производ