.

.

ТОПЛА Продаде За HP932 933 Refillable Мастило Кертриџ За HP 6100 6700 7610 7110 Печатач Со ЛАК Чипови

ТОПЛА Продаде За HP932 933 Refillable Мастило Кертриџ За HP 6100 6700 7610 7110 Печатач Со ЛАК Чипови

DEN 1641.60
Количина на стоки


Ве молам прости било доцна одговор, бидејќи на временската разлика. Ние ќе рефундирање освен превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам. Испорака обично трае 15-30 дена за да стигнат до повеќето земји ширум светот, меѓутоа, во некои ретки области или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено како Бразил, Русија итн. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Потсетување :
1.К : 50 C M Y : 25
Чипови : Дојде со ЛАК чипови
Статус : Празно
MOQ : 1 сет
Олово време : 2-4 работни дена по плаќање
Пакување :
Неутрален Пакување,Картон во Тетрапак
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.
Вашиот вид поддршка ќе биде благодарен.
Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење . Адреса и информации за контакт грешка поради купувачи сноси одговорност. : За 932 933 932 XL 933 XL / HP932 933
Печатачи : Погоден употреба
За HP Officejet 7610 Широк Формат e-Сите-во-Едно Печатач(CR769 A)
За HP Officejet 7110 Широк Формат e Printer - H812a(CR768 A)
За HP Officejet 6700 H711n(CN583 A)
За HP Officejet 6100 H611a(CB863 A)
За HP Officejet 6600 H711a/H711g (CZ155 A)
Бои : K,C,M,Y
Јачина на звук : Б.
Трговија на големо :
Попуст цена е прифатлива за големи цел, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2.
За Плати
Т/T Зачувам Western union Paypal Кредитна картичка ВИЗА
Зачувам вклучуваат многу начин на плаќање за вас да изберете.ние ќе ви помогне да се прошири датум на испорака. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
Ве молиме вид контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, да ни даде можност да ги реши вашите проблеми и да се добие задоволство во најкратко можно време.
Ако цел погрешен производи,ве Молиме да се врати на стоки со добра состојба и оригинално пакување.
За Достава
Бесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост. но ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши тоа.
Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дневна по купувањето.
Нашата цена да не се вклучат сите даночни и оддалечените области.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
932 933
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
boma.ltd
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Производи:
мастило кертриџ за hp
боја:
К C Y M
Кертриџ капацитет:
К
Модел:
За HP 932 933 /HP932 933
Модел На Печатач:
За HP Designjet 6100 6600 6700 7100a 7610
Чип Вид:
ЛАК чип
is_customized:
yes
MOQ:
1Lot (2Sets)
Олово Време:
2-4 работни дена по плаќање
превозот:
DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост
R

Тие исто така купуваат со овој производ