.

.

Бесплатен Превозот Многоцветни транспарентна пластика хартија клип канцелариски пролет клип канцелариски материјали

Бесплатен Превозот Многоцветни транспарентна пластика хартија клип канцелариски пролет клип канцелариски материјали

DEN 355.00
DEN 422.40
-16 %
Количина на стоки

Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!! Детали за производот
Материјал : пластика
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Слики за вашиот референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

боја:
50mm 12pcs по собата, 63mm 12pcs по собата, 38mm 24pcs по собата, 31mm 24pcs по собата, 22mm 36pcs по поставување
Повод:
Роденден,Забава,Назад На Училиште,Големиот Настан,Дипломирањето,Божиќ,детски Ден
is_customized:
No
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ