.

.

Бесплатен превозот 2pairs Продолжување на заварување се заштити ракавици целосна кожа дланка носат-отпорни, безбедносни ракавици долго ткаенината работни ракавици

Бесплатен превозот 2pairs Продолжување на заварување се заштити ракавици целосна кожа дланка носат-отпорни, безбедносни ракавици

DEN 2328.00
Количина на стоки

Име на производи : Кожа заварување ракавица Материјали : крава сплит кожа Димензии : должина околу 38cm. погоден за заварување и силна движат работи.итн. боја ќе бидат испратени од страна на случаен избор, како на порибено статус .

Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Cowskin
Ракавици Должина:
Лактите
R

Тие исто така купуваат со овој производ