.

.

2500mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

2500mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 9096.00
Количина на стоки

По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. Вашето мислење ќе биде многу greatful.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ