.

.

2017 Продажба Кристал Жените Јака Изјава големи Луксузни Накит Ѓердан W Бесплатен Превозот

2017 Продажба Кристал Жените Јака Изјава големи Луксузни Накит Ѓердан W Бесплатен Превозот

DEN 501.00
DEN 562.56
-11 %
Количина на стоки


Забелешка : Ако сте satisified со нашите производи,ве Молиме не двоумете се и верувај вашиот избор.
Ако сакате да комуницираат повеќе информации, Pls контактирајте со нас. Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина,
можете да нарачате за нас :
Пред да ја добиете вашата нарачка,ние ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас, 10 дена пред да се заврши оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
Испорака & Плаќање
1. ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво пред да плаќање. Ние ќе го испрати е-Мејл или порака од aliexpress или trademanager.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума на
инвентар,
ако вашата цел количество во нашата invertory квантитет.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни .бакар,челик,и други легури е во ред.
Ако објектот е дефектен, ние ќе ви испратиме замена или недостаток по што се добива на неисправни објект.
Ако производство има никаков проблем, ние wll ги заврши на време.
Секој клиент е нашиот бог, ние wll нудат најдобра услуга. Ви благодариме.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
Можете да се меша со цел,неограничен број.
Како да нарачате :
2014 Продажба Кристал Жените Јака Изјава големи Луксузни Накит Ѓердан W Бесплатен Превозот
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Pls да го вратите во рок од 14 дена за замена или недостаток.
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1.
Услуга
Откако ќе го поставите цел,Pls се забележи цел пред производите се испратени надвор. Нашиот бизнис е трговијата на Мало и на Големо.
Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром
Тука е Најголемата производство на база на северна Кина.
2 : Ние ќе ги испратите вашите производи по приемот на вашата исплата 3-5days
3 : Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем со насмевка став.
Нови Стилови се ажурира секоја недела,Pls добредојдовте да ја посетите нашата продавница во секое време.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Мојот пријател, ако купите повеќе од 500 долари продукции, Или сакате да ја купите 5 различни Видови и иста цена продукции со пакет. Ви благодариме. Нашата компанија h ave голем број на самото место инвентар,
ако вашата цел количество во нашата invertory количина,
ние можеме да брод веднаш по уплатата. Pls остави позитивни повратни информации и пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние, исто така прифаќаме други начини на плаќање : Western Union, Банкарски Трансфер,Paypal, и така натаму. Нашата компанија е Кинески производство за неколку години .На секое прашање,Pls контактирајте со нас ,ние ќе им понуди помош.
ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците .
Ако имате било каков проблем во врска со нашата предмети или услуги,pls се чувствуваат слободни да контакт прво пред да ја напушти негативна порака.

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
8.5*8cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45.5+4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00795
Бренд Име:
BALANBIU
Пол:
Жени,Девојки
Главниот Камен Боја:
Црвено/Сино
Материјал:
Стакло/Легура
ѓердан стил:
Тренди
Големина:
Length
Тежина:
77g
Облик/Шема:
Пеперутка
Метал Тип:
Цинк Легура
Метал Заврши:
Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ