.

.

Трговија на големо 12pcs Мода Избрани Врежан Мешани Природен Камен Зелка Форма Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Бесплатен Превозот

Трговија на големо 12pcs Мода Избрани Врежан Мешани Природен Камен Зелка Форма Шарм Приврзоци За Накит Одлуки Бесплатен Превозот

DEN 422.00
DEN 527.52
-20 %
Количина на стоки


Камен Големина : 26mm*18mm*6mm
боја : мешана боја
Материјал : Природен камен
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
fanren
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Растенијата
R

Тие исто така купуваат со овој производ