.

.

2017 мода природни златен песок, камен љубов срцето шарм приврзоци за накит одлуки 20mm 100pcs/многу Големо бесплатен превозот

2017 мода природни златен песок, камен љубов срцето шарм приврзоци за накит одлуки 20mm 100pcs/многу Големо бесплатен превозот

DEN 1464.00
DEN 1627.20
-10 %
Количина на стоки


Камен Големина : 20 мм*20mm
Материјал : злато песок, камен
MOQ : 100 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
fanren
R

Тие исто така купуваат со овој производ