.

.

Тајван Авто Сервис Полнење Професионални Рака Алатки Клипот Прстен Компресор Сет

Тајван Авто Сервис Полнење Професионални Рака Алатки Клипот Прстен Компресор Сет

DEN 2508.00
DEN 2640.00
-5 %
Количина на стоки


Тајван Авто Сервис Полнење Професионални Рака Алатки Клипот Прстен Компресор Сет
Инсталира пистонс од 2-7/8" да 4-3/8"(73mm-111mm).
Ratcheting заклучување на дозволите за бендови да се компресира во мали зголемувања.
Може да се користи паралелно вертикално нормално хоризонтално.
Сет вклучува клешти и шест бендови.
Содржина :
1pc-Ratchet plier
Бендот големина : 2-7/8" да 3-1/8" 3-5/8" да 3-7/8"
3-1/8" да 3-3/8" 3-7/8" да 4-1/8"
3-3/8" да 3-5/8" 4-1/8" да 4-3/8"
10 Сет/ 17 / 18 / 2.6'
Добредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме
за да го решите вашиот проблем.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вие коментар е многу важно во нашите бизнис
успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Ние се обидуваме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи. Ве молиме прочитајте секоја аукција внимателно.Ако оваа информација
не е точно, ве молиме да ни ме.Ние не нудиме наплата на било кој објект, освен ако е грубо погрешно. Ако наплата е дадена
тоа ќе биде само за трошоците на објектот. Превозот и Ракувањето е не се враќа.
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси
freightage на враќање и замена. Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.
Ако постои проблем, ние ќе можеме да работиме заедно за да го решат проблемот. Јас отсекогаш биле крајно фер и секогаш се трудам да
се работи со мојот разумен клиенти. Јас се стремат за позитивни повратни информации, на хармонични односи, и дури и некои пријателства.

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
Клипот Прстен Компресор Сет
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
1.5kg
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ