.

.

HIWIN MGNR 100mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 100mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 528.00
Количина на стоки

Вашето мислење ќе биде многу greatful.Тоа е десно. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .Како имаме долгорочна соработка на логистика .EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.така имаме најдобрите превозот цена.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. испорака : 1. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.(разни превозот имаат различно време.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union. 100% Попуст по наредби.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ