.

.

Бесплатен превозот прилагодено облека грижа labels/перење labels/облека печатени ознаки/етикети за пишување на тоа лесно 1000 компјутери многу

Бесплатен превозот прилагодено облека грижа labels/перење labels/облека печатени ознаки/етикети за пишување на тоа лесно 1000

DEN 1579.00
DEN 1680.00
-6 %
Количина на стоки


Бесплатен превозот прилагодено облека грижа labels/перење labels/
облека печатени ознаки/етикети за пишување на тоа лесно 1000 компјутери многу
Материјал : не-плетени ткаенини
Големина : 2x5cm,2x6.7cm,2.5x6.7cm,3x6.7cm,3x8cm

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
554
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Етикета Вид:
Грижа Lables
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ