.

.

Wholeale 5pcs/многу Виножито Agat Geode Drusy Pendant Триаголник Druz Кварц Pendant,Одговара Druz y Изработка на Накит

Wholeale 5pcs/многу Виножито Agat Geode Drusy Pendant Триаголник Druz Кварц Pendant,Одговара Druz y Изработка на Накит

DEN 1435.20
Количина на стоки


Wholeale 5pcs/многу Ахат Geode Drusy Pendant Триаголник Druz Кварц Pendant,Одговара Druz y Изработка на Накит
Камени материјали :
Druzy Ахат Geode
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. Ви благодариме за вашето трпение!.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена . Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи.Тоа може да биде до околу 30 дена.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка.Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена . И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.
Нашите камења, главно, вклучуваат Larimar,Тиркизна, Malachite,Lapis Lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар око,Moonstone,Sunstone, Kyanite,Chrysocolla,Chrysoprase, Розова Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist, Carnelian, Црна Ахат/Оникс, Црвениот Џаспер, Аметист, Тигар Око, Bloodstone, Индиски Ахат, Зелена Aventurine, Dalmation од јаспис, се Зголеми Кварц, Fluorite, Unakite, Amazonite, Rhodonite, Голдстоун, Снегулка Obsidian, Луди Чипка Ахат, Labrodorite, Океан од јаспис, Leopardskin од јаспис, Sodalite, Слика од јаспис, Mookiate, Нови Жад, Smoky Кварц и Кристали/Заоблачено Кварц,Labradorite , сосема повеќе од 150 видови на природни и џаспер ахат.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
URORU
Објектот Тежина:
15 g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
Скапоцен камен приврзоци
Објектот Форма:
триаголник
Главниот Камен:
ахат druzy
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
35mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ