.

.

Девојки Коса Цвеќиња За Headbands 2 Инчен Материјал Chiffon Цвеќиња деца Коса додатоци за 200pcs/многу Бесплатен Превозот

Девојки Коса Цвеќиња За Headbands 2 Инчен Материјал Chiffon Цвеќиња деца Коса додатоци за 200pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 2143.20
Количина на стоки


започнете
крајот
1.Meterial : chiffon,ткаенина 2. Големина : цвеќиња дијаметар : 5cm(1.96") 3.Тежина : 1.2 g/парче 4. Боја : 20 бои Алтернатива (како пик) 5.пакување : 200pcs /opp кеси пакување ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца. Ви благодариме : )
Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!
1. Ние брод на сите објекти во светот од страна на EMS/ DHL/ Хонг Конг ВОЗДУХОПЛОВНАТА/ Кина воздухопловната;
2. Minmum Цел е 1 парче 1 многу , Брод од страна на кина пост воздухопловната, Кина воздухопловната,
Цел >200 ДОЛАРИ, брод од страна на DHL/ EMS/ Федекс;
1. ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, western union, TT;
2. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена откако ќе заврши вашата нарачка, ако сакате да се одржи
повеќе нарачки, ве молиме да направите исплата заедно;
1. Ние guaranete вашиот нула ризик купување искуство тука;
2. Ако стоката се носи оштетени на превозот начин, ние ќе рефундирање на плаќање или размена на стоки; 3. ние офе целосна наплата ако купувачот не receivd пакетот во 35 работни дена; 1.ние ќе остави позитивни повратни информации за секој љубезно купувачот, Ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со нашите производи и услуги; 2.Ве молиме Контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален ( 3 ѕвезди) или негативна повратна информација (1-2 ѕвезда ) повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите, ви благодариме!
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас !
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
YUZEHD
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WH47
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Rayon,Полиестер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras
Бои:
20 бои како слик
Големина:
diameter
Тежина:
1.2g/piece
MOQ:
1LOT(200PCS)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ