.

.

19.0 Инчен TFT LCD Панел M190EG01 V2 CCFL LCD Дисплеј LVDS LCD Екран Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

19.0 Инчен TFT LCD Панел M190EG01 V2 CCFL LCD Дисплеј LVDS LCD Екран Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

DEN 6048.00
DEN 6720.00
-10 %
Количина на стоки


19.0 Инчен TFT LCD Панел M190 EG01 V2 CCFL LCD Дисплеј LVDS LCD Екран Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција
За M190 EG01 V2 Опис на Производот : Панел Бренд AUO Панел Модел M190 EG01 V2 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Панел Големина 19.0 инчи со Резолуција 1280(RGB)×1024(SXGA) Display Mode MVA, Нормално Црна, Transmissive Површината Antiglare,Тешко слој (3 H) Осветленоста 300 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 2000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M(6-бит+Hi-FRC) Одговор Rime 5/15 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 89/89/89/89 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS ("2ch,8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање :
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

Број На Модел На:
M190EG01 V2
Тип:
TFT
Панел Б:
auo
Панел Модел:
M190EG01 V2
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
14.0 Инчен
Резолуција:
1280(RGB)*1024(SXGA)
Display mode:
MVA, Нормално Црна, Transmissive
Осветленоста:
300 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
2000
Тип На Светилка:
CCFL
Влезен Напон:
LVDS (2ch,8-битна)
R

Тие исто така купуваат со овој производ