.

.

12 Парови Занитвам Нерѓосувачки Челик Обрачот Clip Earring Студ Обетки Мода Накит Трговија На Големо

12 Парови Занитвам Нерѓосувачки Челик Обрачот Clip Earring Студ Обетки Мода Накит Трговија На Големо

DEN 474.24
Количина на стоки


Се враќа :
1. Бесплатен превозот од Кина/Хонгконг Пост Воздухопловната на светот стандардната вредност подолу од US$120. Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.00, (Освен оддалечените области)трае околу 3-12 работни дена да пристигнат.
можете да ги купите некои други производи од мојата продавница.Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. ние сме толку сигурни дека ќе биде сосема задоволни со купувањето дека ние Гарантираме за квалитетот на сите наши објекти,
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. ве молиме да се врати во истата состојба како примена,Стока, која е оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Рок
Пол:
Унисекс
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Занитвам
R

Тие исто така купуваат со овој производ