.

.

Нови Носот Обрачот Прстен Хируршки Челик Веѓа Носот Студ ' Рскавица Прстен Обрачот Студ Различни Големини Обичен Тенка Мали 0.8 mm 8мм 20G 10

Нови Носот Обрачот Прстен Хируршки Челик Веѓа Носот Студ ' Рскавица Прстен Обрачот Студ Различни Големини Обичен Тенка Мали 0.8

DEN 1003.00
DEN 1056.00
-5 %
Количина на стоки


Информација За Производот :
Стил : Носот Прстен
Големина : 0.8x6mm , 0.8x8mm,0.8x10mm
Боја : Сребрена
Ако сакате други големини accpet прилагодено.

Метална боја:
20G 6mm, 20G 8мм, 20G 10мм, се Меша големини
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-1050
Бренд Име:
hengke
R

Тие исто така купуваат со овој производ