.

.

СТЕЛТ РОТАРИ Алуминиум Ротари Тетоважа Машина во согласност Силна Моќ за Shader & Лагер Црна еден

СТЕЛТ РОТАРИ Алуминиум Ротари Тетоважа Машина во согласност Силна Моќ за Shader & Лагер Црна еден

DEN 2006.00
DEN 2111.52
-5 %
Количина на стоки

СТЕЛТ РОТАРИ Алуминиум Ротари Тетоважа Машина во согласност Силна Моќ за Shader & Лагер Црна еден Опис на Производот : Име на Производ : Стелт II Ротари Машина Предмет БР. : РМ-48
Материјал : Авион Алуминиум
Пакет : 1set/пакет
Работен Напон : 5-8 V Атрибути :
1.На Стелт Ротари Тетоважа Машина е еден од најдобрите тетоважа машина во индустријата денес.
2.Оваа машина е CNC би од еден блок на Воздухот Занает Алуминиум.
3.Оваа машина е CNC би од еден блок на Воздухот Занает Алуминиум.
4.Оваа машина доаѓа во 3 различни замав должини : (Изберете еден) -4mm Имајќи : најдолгата замав за сенчење
-3мм Имајќи : средината замав за сенчење и поставата
-2mm Имајќи : најкус замав за поставата 5.На Стелт Машина сама по себе тоа 3.5-оз супер мала тежина Прилагодливи удар : меѓу 2.5 mm и 4,7 mm
ВРТЕЖИ во минута : 8000 RPM(Max)
Слика Покаже РМ-48 Нашата Ротари Тетоважа Машина Пиштол Продажба на Поени :
1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Прекрасен изглед, посебни површински третман
3. Најдобар Мотор одговараат за светот работен Напон
4. Работат тивко, без бучава
5. Unwarming за долго време користење на
6. И двете се користи за Лагер и Shader
7. Компатибилен со сите стандардни напојување, костец и игли
8. Тестирани со најдобра состојба пред пакување и despatching
9. Една година бесплатно одржување гаранција за секоја пиштол
Постојат производи може исто така како

Тип:
Тетоважа Пиштол
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
ротари тетоважа машина
Материјал:
Алуминиум
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Пиштол Тип:
Електричен
Име:
Стелт II Ротари Тетоважа Машина
Материјал:
Авион Алуминиум
Прирачник На Вредноста:
Shader & Лагер
боја:
како на сликата прикажани
Функција:
Лагер & Shader
ВРТЕЖИ во минута:
7000RPM(MAX)
Калем Број:
0 Серпентина
точка законик:
РМ-48
Работен напон:
5-8V
Пакет Големина:
1 Pieces
R

Тие исто така купуваат со овој производ