.

.

Фабриката за Директна Продажба 18W(18*1W), ПРЕДВОДЕНА Piscine Единствена Боја на Par56 LED Пливање Светлина Подводни Базен Светилка Место Светилка Бесплатен Превозот

Фабриката за Директна Продажба 18W(18*1W), ПРЕДВОДЕНА Piscine Единствена Боја на Par56 LED Пливање Светлина Подводни Базен Светилка

DEN 4406.00
DEN 5184.00
-15 %
Количина на стоки

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Материјал : стакло
Драги пријатели, овој производ емитуваат само една боја,не RGB. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Прозрачна Флукс : 1300 LM
2. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот.И одговор на вашите повратни информации на.00 /парче
Фабриката за директна продажба 12 V LED базен светлина подводни светилки PAR56 72 W(24*3 W) RGB,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 135.00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V лер подводни светилки PAR56 54 W(18*3 W),бесплатен превозот САД$ 120.00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V и луз де ла базен басен PAR56 72 W(24*3 W),бесплатен превозот САД$ 128.
Испорака
1. Влезен Напон : AC12 V/24 V
4. Излезна Моќност : 18 W
3.00 /парче
Фабриката за продажба led базен светлина 54 W (18*3 W) RGB Par56 12v лер подводни светилки ,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Емитуваат Боја : Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
5 .00 /парче
Фабриката за директна продажба подводни led базен светлина 18 W(18*1 W) Par56 rgb led базен ,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 88. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Фабриката за директна продажба rgb led базен 24 W(24*1 W) Par56 подводни led базен светлина Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Гаранција
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.00 /парче
Фабриката за директна продажба 40 W rgb led базен 552pcs подводни led базен светлина,контролер pc покритие и не ' рѓосувачки бесплатен превозот САД$ 158.00 /парче
Фабриката за директна продажба 18 W(18*1 W), предводена piscine Единствена Боја Par 56 rgb led базен подводни led базен светлина бесплатен превозот
Спецификации :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање
1.p
Answer : ___________________________ Note :
1,производ само може да се користи во подводниот ,кои не можат да се испитаат или да се користат до бидете сигурни дека за да се инсталира на водоотпорен светилки и фенери,инаку лесно да се предизвика штета на висока температура.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Примена:
Базен
Заштита Ниво:
IP68
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
LUALS
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Број На Модел На:
МК-базен басен led
сертификација:
ROHS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
18W PAR56 Подводни Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Гаранција:
1 години
Led количина:
18*(1W)Компјутери
димензија:
178*114mm
Емитуваат Боја:
Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
Со користење на опсег:
12v лер подводни светилки
Опсег на примена:
led базен светлина
Начин на употреба:
led светло за базен
Име на производ:
подводни led базен светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ