.

.

Луксузна Везови 100S Египетски Памук Кралската Постелнина постави Цар Кралицата Големина Бело, Сиво Зелена Прекривки Покрие чаршаф поставите pillowcases

Луксузна Везови 100S Египетски Памук Кралската Постелнина постави Цар Кралицата Големина Бело, Сиво Зелена Прекривки Покрие чаршаф

DEN 7190.00
DEN 11984.16
-40 %
Количина на стоки

ви благодариме
Деликатна везови
Бојата 2
Боја 3
Бојата 4
Боја 5
Боја на 6
Боја 7
Боја 8
Подароци
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие памучна крпа.
На прекривки покрие со патент, ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа. ви благодариме
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager. ви благодариме
.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок.
Материјал : 100 S Египетски памук ткаенини/Везови
Кралицата Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedsheet : 245*250(96*98inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Цар Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedsheet : 245 *27 0(96*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
1 cm = 0. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. користете чиста реактивен печати и парична казна вез, висока постојаност на боја, многу luxuious, нема штетни супстанции, додадени на печатење и боење, а не исчезнат и да се заштити здравјето на луѓето.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. дека ќе бидат дебели и топли како слика.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам. со високите точки и густина, мека и свиленкаста чувство. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. ви благодариме
Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст
Боја 1

100 S Египетски памук ткаенини. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика.

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Почит Свила
Шема:
Извезена
Ткаенина Густина:
133X72
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Материјал:
Египетски памук
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
одделение:
квалитет
Број На Модел На:
Р-109
Стил:
Европски и Американски Стил
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
3.5 KG
тема count:
500TC
Ткаенина Count:
100S
кралот големина:
Прекривки маска 1*220*240 bedsheet 1*245*270 pillowcase 2*48*74
Кралицата Големина:
Прекривки маска 1*200*230 bedsheet 1*245*250 pillowcase 2*48*74
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
За луѓето:
Свадба Дома Декоративни Подароци за Возрасни и Деца
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
боја:
Бела Златен Сива Праска Розова Сино Зелена боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ