.

.

Новиот 2014 памук herringbone појас Чист памук лента 50 метри продаваат платно уметност diy занает материјали

Новиот 2014 памук herringbone појас Чист памук лента 50 метри продаваат платно уметност diy занает материјали

DEN 806.00
DEN 1008.00
-20 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Предмет : 25мм Материјал : памук Боја : Млеко оваа бела, светло розева боја, светло сина, жолта,Млеко бела Пакет : 5 бои,а секоја боја од 10 метри , 50 метри,/многу. Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини врвот hatsdecorate девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн. Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
назад & Контактирајте со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа,се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Памук
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
XY014
R

Тие исто така купуваат со овој производ