.

.

700 мм HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

700 мм HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2616.00
Количина на стоки

Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.ние може да направи најдобро за вас
3.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.така имаме најдобрите превозот цена.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.E-mail : e-mail од aliexpress 3.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.

Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ