.

.

4pcs SP15 5/8 инчен Главната Топката 50kg капацитет Тешки Топката трансфер единица СП-15 Евра Притиснете Планината топката имајќи Ролери Рициново

4pcs SP15 5/8 инчен Главната Топката 50kg капацитет Тешки Топката трансфер единица СП-15 Евра Притиснете Планината топката имајќи

DEN 384.00
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
40kg / 50kgs капацитет Тешки Топката трансфер единица,SP-15 топката имајќи единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
СП-15
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
15.875 мм , 5/8 инчи
Главната Топката Материјал:
Јаглероден Челик
Препорачан капацитет вчитување:
40kg
Max. вчитување капацитет:
50kg
Примена:
Воздухот Товар, Материјал Ракување
R

Тие исто така купуваат со овој производ