.

.

ТУРБО TF035 49135-04300 49135-04302 28200-42650 28200 42650 Турбополнач За HYUNDAI Комерцијални Starex H1 D4BH 4D56 A-1 2.5 L ТД

ТУРБО TF035 49135-04300 49135-04302 28200-42650 28200 42650 Турбополнач За HYUNDAI Комерцијални Starex H1 D4BH 4D56 A-1 2.5 L

DEN 10417.00
DEN 11447.52
-9 %
Количина на стоки

5 L ТД 99 HP НОВИ
Турбо модел :
TF035
Дел Број :
49135-04300 49135-04302
ОЕМ Број :
28200-42650
Апликацијата Возило :
За HYUNDAI Комерцијални Starex H1 2.6 kg
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TF035 49135-04300 28200-42650 За HYUNDAI H1 Starex D4BH 2.5 L ТД 99HP
Frequence Опсег:
100
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1991-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
7kg
Турбо Модел :
TF035 Турбо Турбополнач
Дел Број:
49135-04300 49135-04302 49135 04300 49135 04302
ОЕМ број:
28200-42650 28200 42650 2820042650 4913504300 4913504302
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Комерцијални Starex H1 2.5 L ТД
Примена на моторот:
D4BH 4D56 A-1 2.5 L TD Дизел 99HP
Кул:
Вода за ладење+масло за подмачкување
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ