.

.

бесплатен превозот во Северна Америка 24V 4wires dmx rgb 80w предводена од поплави светлина 4pcs/Многу се користи за градски плоштади и јавни паркови

бесплатен превозот во Северна Америка 24V 4wires dmx rgb 80w предводена од поплави светлина 4pcs/Многу се користи за градски

DEN 20544.00
Количина на стоки

Димензија : L350 XW320 XH105mm
7.Рендерирање индекс : 80%
12.
Имаат 50000hrs долг животен век, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, Одлична термичка перформанси, Алуминиум Легура добар изглед. Сертификат : CE&Ro HS
вграден-во DMX512 controler/декодер
Високи перформанси 80 W RGB LED floodlight со изборот на бои, Боја се менува како 7single боја режими на 7-боја, Постепено се Менува, 25-боја, Постепено се Менува, 25-боја jumpy се менува. Така бидете сигурни да контактирате со нас пред ставање на ред од трговија со датотеки, или да остават порака, така што можеме да го измените на товар на полнење и вашиот вистински плаќање износ.
ЗАБЕЛЕШКИ
*Ние ќе брод на производите wihtin 3 -5 дена по вашата исплата во целина.
Опис На Производот
1.3 боја jumpy се менува и постепено се менува. Ние сме биле во лер и соларни бизнис за многу години и да има одлична репутација за нашите извонредни услуги на клиентите.Оперативен температура -2060 степени
13.Амбиентниот влажност : 85%
11. Гаранција : 2 години
15.
*Сите производи се само испорачуван ПРОЗОРЦИ/ФЕДЕКС/ТНТ/DHL, бидејќи на безбедноста и брзо расте.
LED DMX floodlight Апликација :
1. Фискултурна Сала, Спортски Стадион Осветлување;
3.Ако сакате да брод од страна на EMS или други превозот начини само нас контакт пред ставање на ред.Извор на светлина : увезени чипови 20 W/50 W/80 W RGB LED Floodlight со DMX 512 /безжичен далечински controler
5. Дворот, Плоштад Осветлување;
9. Работилница, Фабрика За Осветлување;
7.Пат,Автопат Осветлување;
10.Животниот век : 50.
10 чекори dimmable за единствена боја и 10 чекори прилагодливи брзина за jumpy се менува и постепено се менува .Имате мемориска функција и НАИЗМЕНИЧНА струја Synchronously. Парк, Градина Осветлување;
6.
6 : Дали чување на податоци кои испуштаат од DMX512 контролер во светилка, и да игра на податоци на DMX512 циркулаторниот кои чување во светилка.
*Ние нудиме најмалку 50% попуст на јавните превозот надомест.
*Тоа ќе биде потребно 4-25 дена да пристигне во дестинации,можеби некои оддалечени области трае повеќе Денови.
*Ние не прифаќаме враќање,реконструкција или размена во целина освен ако не е навистина нешто не е во ред со производ,затоа што нашите производи се строго произведени и тестирани.Материјал : Алуминиум легура LED DMX floodlight
3. Ако имате некои прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место . Водоотпорен Ранг : IP65
14.Клиентите се одговорни за било увоз доход и должност.
*Цената и превозот на трошоците не incule увоз даночни и царински давачки.
Ние дефинитивно ќе ве остават позитивен фидбек кога ќе добиеме твое. Товарни полнење може да не биде точно на веб-сајтот.Тежина : 4.Зграда, Билборд Осветлување;
4.Име на производ : 80 W LED DMX floodlight
2.Боја : RGB полна боја,топло бела, чиста бела црвена, сина, зелена, жолта достапни. Тунелот, Подземна Железница, Подземен Осветлување;
2.000 часови
10.Станица,Приклучете Осветлување итн
ВНИМАНИЕТО
ние нема да го прифати наредби ако купувачите не контактирате пред ставање наредби!!
Прочитајте ги следниве забелешки внимателно! Ви благодариме за вашето разбирање.Бензинска Станица, Гаража Осветлување;
5.
За да напишете transcoder
Функцијата опис :
1 : Ревизија на DMX512 адреса,
2 : Промена на моделот на светилка,
3 : Поставување на светилка работи како учителка или роб
4 : Може да се постави на светилки работа во група контрола или pixcel контрола,
5 : Може да прочитате светилки'the информации на работен модел, DMX512 адреса итн.

Емитуваат Боја:
RGB
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Современа
Бренд Име:
Gratshin
Напон:
24V
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија:
DC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
ГШ-COBN-80W-RGB-DMX-24
Водоотпорен Ранг:
IP65
Животен век:
50000 часа
Зрак Агол:
60/120°
LED тип:
bridgelux или epistar
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ