.

.

тигар тотем бесплатен превозот на квалитетот на Вљубените Подароци австриската Кристал Солза Вода Капка мода ѓердан обетки накит сетови партија

тигар тотем бесплатен превозот на квалитетот на Вљубените Подароци австриската Кристал Солза Вода Капка мода ѓердан обетки накит

DEN 92.00
DEN 101.76
-10 %
Количина на стоки


започнете
крајот
бои опција :
ако само ѓердан е $1.15/еез
*******************
oceanblue :
црвено :
purpel :
бело :
трендафил :
darkblue :
големина на :

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Број На Модел На:
NTSET1009
R

Тие исто така купуваат со овој производ